Hlavní stránka

Vydavatelství

CD

Vydavatelství Good Day Records funguje na české hudební scéně od roku 1992, má na svém kontě kolem sta vydaných titulů a další asi dvě stovky takových, na jejichž vydání se podílelo částečně.

Jsme schopni zajistit veškeré služby, které vznik hudebního nosiče vyžaduje. V první řadě je to nahrání hudby, k dispozici je moderně vybavené nahrávací studio. Zajistíme přípravu tiskovin včetně pořízení fotografií, tisk nám zajišťují tiskárny s letitými zkušenostmi s obaly k hudebním nosičům. V případě zájmu jsme schopni připravit i další tiskoviny pro kapely - plakáty, vizitky, letáky, apod.

Distribuci CD provádíme jednak přes distribuční společnost Popron Média a také spolupracujeme s několika prodejnami, kterým dodáváme naše tituly přímo. Během festivalové sezóny je možné navštívit náš prodejní stánek na mnoha akcích, zboží dodáváme i dalším prodejcům, kteří se stánkovým prodejem zabývají. Všechny tituly lze zakoupit v našem e-shopu, do kterého Vás tímto srdečně zveme. V nabídce máme jednak tituly našeho vydavatelství, pak ty, na jejichž vydání jsme se nějakým způsobem podíleli a spolupracujeme i s dalšími vydavatelstvími.

Rádio Samson Sennheiser Country Rádio