Livestream

Na Youtube kanálu Good Day Records (ikonka vlevo nahoře) pro vás připravujeme livestream koncertů hudebních skupin. Na kanál se zároveň ukládají záznamy všech uskutečněných pořadů. V plánu je představení Marka Rejhona a Swing Session, Karla Plíhala a Tomáše Grohregina. S dalšími interprety jednáme. Domluvené termíny koncertů budou zveřejněny zde a na facebookové stránce vydavatelství a profilech dotyčných kapel.

20. června | Napořád - Live

14.5. poprvé zcela živě se sálu Modletického zámku, kapela Napořád v čele s Ondrou Škochem, kterého jste mohli vidět v minulém streamu s jeho sólovou deskou. Z projektu Řekni napořád se oficiálně stala kapela Napořád a na streamu představí nový repertoár.

 

14. května | Ondra Škoch - Řekni Napořád

14.5. tentokrát opět s komentářem, album Ondry Škocha - Řekni napořád. Moderuje opět Zuzka Mimrová, o desce mluví Ondra Škoch a Alice Škochová, autoři všech písní na tomto albu.

 

7. května | Duo Ťuk - Přiťuknutí

7.5. proběhl jednoduchý nekomentovaný stream alba Duo Ťuk - Přiťuknutí, jako vzpomínka na skupinu, která již nekoncertuje, a album, které již není v distribuci k dostání.

24. dubna | Cross Country - Gardenparty

24.4. proběhl živě komentovaný stream záznamu koncertu skupiny Cross Country z roku 2014 - Gardenparty, na který se můžete podívat zde: