Nahrávací studio

Prostory

Nahrávací studio Good Day Records má třicetiletou historii a po mnohaletém působení v Praze sídlí v Modleticích u Prahy. Disponuje malolitrážním pracovištěm o pěti místnostech se zázemím na vlastním pozemku a souběžně velkolitrážním prostorem sálu Modletického Zámku, kde lze nahrávat velká tělesa a využít ambientního zvuku.

Vybavení

Studio pracuje v systému ProTools s nejnovějšími digitálními možnostmi, v kombinaci s vysokou vybaveností old-schoolovými hardwarovými zařízeními a obrovským množstvím mikrofonů různých značek. Vzniklo zde cca 1 500 CD a projektů, které byly vydány jak na vlastní značce, tak jinými subjekty, ať už českymi major labely nebo malými nezávislými vydavatelstvími.

Termíny

Sound studia se stal průběhem let natolik signifikantním, že v současné době době studio nevynakládá žádné úsili spojené s propagací či reklamou a přesto je téměř celoročně plno a projekty se domlouvají i půl roku dopředu. Klienti se jednou za pár let rádi vrací a pracují na nových projektech s režisérem a producentem Jiřím Maškem a jeho kolegy a letitými přáteli.